Ligging

Dit appartementenhotel bevindt zich in het hart van Madrid, tussen de Gran Vía en de Glorieta Bilbao, in de buurt van het station Tribunal. In de directe omgeving van het hotelgebouw bevindt zich een veelvoud aan musea, monumenten, theaters, winkels en restaurants. Dit appartementenhotel ligt op slechts ca. 10 minuten lopen van het Prado en is vanaf de luchthaven goed te bereiken.

Hotelfaciliteiten

Het aparthotel met een lift beschikt over 96 kamers. Aan de receptie in de ontvangsthal staat Engelstalig personeel met raad en daad bij. Het verblijf is ingericht met een garderobe, een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor en een drankenautomaat. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Er zijn ook winkels. Om te parkeren hebben de gasten de beschikking over een garage en een parkeerplaats. Tot de aangeboden diensten horen een medische dienst, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Ter ondersteuning van communicatie of andere zakelijke activiteiten kan een fax beschikbaar worden gesteld.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een queensize bed. Er zijn aparte slaapkamers. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een bureau beschikbaar. De kitchenette is goed uitgerust voor gasten die graag zelf hun eten bereiden met een koelkast, een mini-koelkast, een fornuis, een magnetron en een thee-/koffiezetapparaat. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een flatscreen-tv en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Het verblijf beschikt over gezinskamers en niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Een wellnessgedeelte met een spa is in het hotel aanwezig. Copyright GIATA 2004 – 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404

Eten en drinken

Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Een lekker ontbijt bezorgt energie voor het begin van de dag.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club, JCB en MasterCard.

5: dagen

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

ma 1 juni 2026 t/m vr 31 december 2027

Prijs

€ 175,57

Locatie

Tribu Malasaña
Madrid
Meer informatie / boeken