Ligging

Dit hotel heet de gasten in San Vito Lo Capo welkom.

Hotelfaciliteiten

Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Tot de faciliteiten van het hotel behoren een bagagedepot en een kluis. In het verblijf is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Het hotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoort een tv-ruimte. Wie met de auto komt, kan hem (kosteloos) op het parkeerterrein van het hotel parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een 24-uurs beveiligingsdienst, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, roomservice, een wasservice en een eigen shuttlebus. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.

Kamers

Voor een aangename luchtcirculatie in de kamers zorgt een verwarming. De kamers beschikken over een queensize bed en een slaapbank. De uitrusting van de kamers bestaat uit een broekenpers, een tv met satellietzenders en Wi-Fi (kosteloos). Het hotel beschikt over gezinskamers en niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Een sport- en recreatieprogramma biedt vele leuke mogelijkheden om de vrije tijd naar eigen inzicht vorm te geven. Ligstoelen en parasols garanderen rustgevende uurtjes. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, snorkelen en wandelen zorgen voor de nodige afwisseling. Het animatieteam van het verblijf organiseert entertainmentprogramma’s voor kinderen en volwassenen. Copyright GIATA 2004 – 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404

Eten en drinken

Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een koffiehuis en een bar. Een lekker ontbijt bezorgt energie voor het begin van de dag. Ook bijzondere maaltijden zoals bijvoorbeeld dieetgerechten zijn verkrijgbaar. Daarnaast stelt het hotel speciale menu's beschikbaar.

5: dagen

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

ma 1 juni 2026 t/m vr 31 december 2027

Prijs

€ 151,66

Locatie

Helios Hotel
San Vito Lo Capo
Meer informatie / boeken