Ligging

Het hotel heet de gasten in Rijeka welkom.

Hotelfaciliteiten

Het hotel beschikt over 121 kamers en 33 eenpersoonskamers en over 2 liften. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Een bagagedepot en een kluis bieden de nodige service. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over een aantal voor gehandicapten toegankelijke voorzieningen. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Tot de aangeboden diensten horen een medische dienst, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. In het zakelijke gedeelte (businesscenter) zijn fax en projector voorhanden.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De meeste verblijven bieden uitzicht op zee. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een queensize bed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook een mini-koelkast behoort tot de standaardvoorzieningen. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een televisie en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer, van een douche en een bad voorzien, vinden de gasten een föhn en een telefoon. Als extra service genieten de gasten in de badkamers van cosmetische producten. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Een fitnessstudio, gymnastiek en aerobics maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod van het hotel. In het verblijf worden diverse wellnessaanbiedingen zoals bijvoorbeeld spa, sauna, een stoombad, hamam en massagebehandelingen aangeboden. Copyright GIATA 2004 – 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404

Eten en drinken

Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een restaurant, een koffiehuis en een bar. Dagelijks wordt een voedzaam ontbijt geserveerd. Ook bijzondere maaltijden zoals bijvoorbeeld dieetgerechten zijn verkrijgbaar. Daarnaast stelt het hotel speciale menu's beschikbaar.

Sauna

5: dagen

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

ma 1 juni 2026 t/m vr 31 december 2027

Prijs

€ 0,00

Locatie

Grand Hotel Bonavia
Rijeka
Meer informatie / boeken