De Lodge voelt zich natuurlijk helemaal thuis in de natuur. Kom jij genieten in de privé Jacuzzi?

Deze exclusieve vakantiewoning ademt het buitenleven en is tegelijkertijd uitgerust met luxe en comfort. De 49 vierkante meters herbergen alles wat je nodig hebt om, samen met familie en vrienden, ongestoord te genieten van de rust en ruimte.

De natuur begint al op de ruime veranda van 15 m2 aan de lange zijde. Dankzij de openslaande deuren vanuit de woonkamer én vanuit de master bedroom komt het buitenleven meteen binnen. De indeling van de Lodge is functioneel, licht en ruimtelijk.

De lodge beschikt over een riante woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers, een ruime badkamer en een apart toilet. Het high-end interieurontwerp van Studio Sluijzer heeft een uitgesproken karakter. Met stijlvolle meubelen die rust en sereniteit uitstralen.

Geniet van van een heerlijk wellness moment voor jezelf, familie of vrienden, in de luxe jacuzzi. Je (elektrische) fiets parkeer je gemakkelijk in de fietsrekken met oplaadmogelijkheden.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel
Faciliteiten: EetgelegenheidParkeergelegenheidRolstoelvriendelijk



Wanneer

zo 15 juni 2025 t/m do 31 december 2026

Prijs

€ 324,31
Totaalprijs op basis van een tweepersoons bezetting

Locatie

Camping De Parel
Groenewoudseweg 71
3896 LS Zeewolde
Meer informatie / boeken