Op een landgoed van 4 hectare in een ” zone naturelle” ligt deze exclusieve in het bos verscholen houten cabin met alle comfort. Zeer prive, u bent de enige huurder. De eigenaren zijn discreet en bieden eventueel hulp indien nodig. Zij verwachten van u dezelfe discretie, de rust is gegarandeerd op deze ongelooflijke mooie plek met uitzicht op het kasteel van Leotoing. Aan het eind van een onverharde weg, u loopt zo het bos in. De cabin is alleen geschikt voor 2 volwassenen, geen huisdieren en geen kinderen.
Er zijn geen zichtbare buren. Buiten geen BBQ of open vuur toegestaan.
De cabin bestaat uit 2 een persoonsbedden van 90x200m, een keukenhoek met gasstel, ijskast, magnetron, koffiezet apparaat en waterkoker en ventilator.
Badkamer met douche, wastafel en toilet. Geen wifi.
Een buiten, niet afgezet met heerlijke schaduw plekken onder de bomen, tuinmeubelen, een fantastische plek om te relaxen met uitzicht op het kasteel van Leotoing.
De cabin ligt op 600m altijd een briesje en de nachten koelen heerlijk af!
Er zijn geen extra schoonmaak kosten, dus zelf schoonmaken voor vertrek, zoals bedden afhalen, vuilnis en glas weg brengen, geen afwas laten staan, aanvegen enz.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

ma 8 april 2024 t/m wo 31 december 2025

Prijs

€ 500,00
Prijs per week vanaf Boekingskosten a € 24,50 per boeking

Locatie

Tatanka Ranch
Léotoing
Meer informatie / boeken