Luxe 2+2-persoons appartement, 1 slaapkamer met 2 bedden en een slaapbank (2p) in de woonkamer

De ‘Hardin’ is een luxe uitgevoerd appartement tussen de 44 en 54 m2 met een open karakter, waar het binnen- en buitengevoel naadloos in elkaar overloopt. Deze 2-persoons appartementen zijn voorzien van een luxe keuken met o.a. een vaatwasser en inductiekookplaat. Daarnaast is er een ruime living.

Door de slaapbank kunnen er 2 extra slaapplaatsen worden gecreëerd. Deze slaapbank bevindt zich in de woonkamer.

De slaapkamer beschikt over een inloopkast en een badkamer en suite. Het ruime terras tussen de 14 en 32 m2 is middels een schuifpui bereikbaar en is omgeven door een groene oase. Alle appartementen zijn volledig af te sluiten door middel van horren/ramen. Bedlinnen en badlinnen zijn inbegrepen.

Resort Bonaire is splinternieuw. Alle voorzieningen, zoals de appartementen, het zwembad en de poolbar zijn recent opgeleverd.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

ma 6 maart t/m zo 31 december 2023

Prijs

€ 1.044,12

Locatie

Appartement Hardin
Kralendijk
Meer informatie / boeken


Het Laatste Tafeltje




Droomvakantie Toscane 336x280


Booking.com