Knus én royaal: bosvilla met 3 suites, voor 6 natuurliefhebbers.

De prachtige en ruime Bos Villa’s zijn geschikt voor maximaal 6 personen en beschikken over 3 slaapkamers met ensuite badkamers inclusief toilet en 1 apart toilet. Dit alles is verdeeld over 2 verdiepingen.

Op de begane grond vind u de ruim opgestelde woonkamer met tv. De open keuken beschikt over hoogwaardige inbouwapparatuur zoals een Quooker, vaatwasser en koel-vries combinatie. In de keuken geniet u bovendien van extra hoogte door de aanwezige vide. Ook is er op de begane grond 1 slaapkamer met ensuite badkamers te vinden. Op de eerste verdieping bevinden zich de overige 2 slaapkamers met beide een ensuite badkamer.

Buiten is het op-en-top genieten bij de Bos Villa’s. Door de openslaande deuren in de woonkamer stapt u zo naar buiten op de overdekte veranda met terras. De aangelegde tuin maakt het buitenleven compleet.

De Bos Villa is van het gas af, beschikt over waterbesparende douchekoppen en LED-verlichting. De woning is bovendien voorzien van een vegetatiedak, wat de biodiversiteit ten goede komt. Ook kunt u kiezen voor zonnepanelen als aanvulling op het vegetatiedak. Qua comfort levert u niet in dankzij de aanwezige airconditioning en vloerverwarming. Zo is het in elk seizoen comfortabel genieten.

Let op: de tuin indeling, woning inrichting en kleurstelling van de Bos Villa die u kiest, kan afwijken van de getoonde afbeeldingen op de website.
De mate van Luxe en comfort is natuurlijk gelijk!

4 Nachten

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

zo 1 februari 2026 t/m vr 31 december 2027

Prijs

€ 738,28
Totaalprijs op basis van een tweepersoons bezetting

Locatie

Resort Valley
Roekelseweg 54
6733 BP Wekerom
Meer informatie / boeken