Welkom bij ons Portugese natuurhuisje aan het water. Een heerlijke plek midden in de natuur, waar de vele vogels en hazen regelmatig te spotten zijn. Waar af en toe een bootje langs vaart of een sportieveling op een sup.
Ons natuurhuisje is geïnspireerd op het Zuid-Europese Portugal. De warmte en gastvrije sfeer komt in én om ons huisje terug. Door de vele ramen valt er veel licht naar binnen. Afhankelijk van de stand van de zon geeft dit elke keer weer een andere gloed. Met tinten zachtgeel en terra als basis komt de Portugese warmte je tegemoet. Het huisje is voorzien van vele, authentieke Portugese elementen. Zo waan je je snel in het Zuid-Europese land!
Vanaf de bank kijk je uit over het weiland, de tuin en het water; altijd wel een vogel of diertje te spotten! Er is bewust geen wifi en TV aanwezig voor een ontspannen verblijf. Dit natuurhuisje is voor ons een heerlijke plek, die we graag met natuurliefhebbers willen delen. Ideaal voor 2 personen, ook te huur voor 4 personen.

Contactloos verblijf

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

di 20 januari 2026 t/m vr 31 december 2027

Prijs

€ 159,00

Locatie

IJsselmuiden
Meer informatie / boeken