Dit vakantiehuis met volledig omheind hondenhek, privé sauna en hottub, heeft een sfeervolle huiselijke woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers en royale buitenruimte.

Parklodge 4 met hondenhek, sauna en hottub 

Parklodge 4 met hondenhek, sauna en hottub is ideaal om volledig te ontspannen tijdens je vakantie. Dit vakantiehuis, geschikt voor 1-4 personen, beschikt over een ruime woonkamer met een open keuken.

De keuken is volledig ingericht en voorzien van een koelkast met vriesvak, vaatwasser, inductiekookplaat, oven/magnetron en een Nespresso-apparaat.

De villa heeft twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden.

Grote vloer-tot-plafondramen en een schuifpui zorgen voor veel natuurlijk licht in de woning. Hierdoor voelt de Parklodge 4 met hondenhek, sauna en hottub als een vakantievilla waarin je je snel thuis voelt. De hottub is elektrisch en direct warm bij aankomst.

Het ruime terras, voorzien van een pergola en comfortabel tuinmeubilair, is de perfecte plek om te ontspannen.

Volledig omheind perceel met hondenhek

Deze Parklodge beschikt over een hondenhek, wat betekent dat het perceel volledig is omheind. Dit biedt extra veiligheid en comfort voor gasten met honden, zodat je trouwe viervoeter vrij kan rondlopen zonder dat je je zorgen hoeft te maken.

Vakantiehuis met sauna en hottub én welkomstservice

Dankzij onze welkomstservice ontbreekt het je aan niets. Bij aankomst liggen beddengoed, handdoeken en een keukenpakket al voor je klaar in het vakantiehuis. Zo begint je vakantiegevoel al bij het inpakken van je tas.

Heb je extra handdoeken, beddengoed of een keukenpakket nodig? Deze kun je eenvoudig bijbestellen. Lees meer over onze services via deze link.

Parkeren

Bij het vakantiehuis is ruimte voor één auto. Eventuele extra auto’s kunnen op de algemene parkeerplaatsen worden geparkeerd.

Huisdieren

In enkele van onze vakantiehuizen zijn huisdieren van harte welkom. Wil je je huisdier meenemen? Geen probleem! Tijdens het boeken kun je eenvoudig je reisgezelschap aanpassen en controleren of er nog accommodaties beschikbaar zijn waar huisdieren zijn toegestaan. Er mogen maximaal twee huisdieren per vakantiehuis verblijven.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel
Faciliteiten: EetgelegenheidParkeergelegenheidRolstoelvriendelijk



Wanneer

di 21 oktober 2025 t/m do 31 december 2026

Prijs

€ 530,60
Totaalprijs op basis van een tweepersoons bezetting

Locatie

Kotten
Meer informatie / boeken