Ultieme ontspanning in deze 2-persoons wellnesswoning aan het water

Waterlodge 2 Deluxe met sauna en hottub

Gelegen op een zeer ruime kavel en voorzien van een royaal terras aan het water, is de Wellness Lodge geschikt voor maximaal twee personen. De vakantievilla beschikt over een ruime woonkamer met keuken en één slaapkamer met een tweepersoonsbed.

De ruime badkamer is voorzien van een sauna en een sunshower douche. Grote vloer-tot-plafondramen en een schuifpui zorgen voor veel daglicht en bieden een prachtig uitzicht op de Achterhoekse natuur.

Luxe waterlodges aan de Binnenhaven

Aan de linker- en rechteroever van de ‘Binnenhaven’ bevinden zich onze luxe waterlodges voor 2 personen. Dit deel van het park is uniek door de combinatie van rust, ruimte en duurzaamheid. De natuurlijke omgeving wordt hier volledig in stand gehouden.

De weelderige tuinen rondom de waterlodges zijn een lust voor de zintuigen, met een kleurrijke verzameling inheemse vegetatie zoals klaprozen, lavendel, korenbloemen, madeliefjes en lijmkruid. Deze mengeling van bloemen, planten en struiken trekt volop vlinders en bijen aan, wat zorgt voor een levendig ecosysteem.

Geniet van een uniek verblijf

Dankzij de ingenieuze indeling en architectuur stroomt het (zon)licht rijkelijk binnen, zowel in de sfeervolle woonkamer/keuken als buiten op het overdekte terras. Vanuit de woonkamer leidt een schuifpui naar het afgeschermde terras, met een kiezelpad dat naar het ruime waterterras kronkelt.

Een rietkraag rondom het terras biedt privacy en bescherming voor vogels. Hier duren zomeravonden aan het water eindeloos. Ontspan in de elektrisch gestookte hottub en geniet van het adembenemende uitzicht op de sterrenhemel.

Waterlodge 2 Deluxe met sauna, hottub én welkomstservice

Dankzij onze welkomstservice ontbreekt het je aan niets. Bij aankomst liggen beddengoed, handdoeken en een keukenpakket al klaar in het vakantiehuis. Zo begint je vakantiegevoel al bij het inpakken van je tas. Heb je extra handdoeken, beddengoed of een keukenpakket nodig? Deze kun je eenvoudig bijbestellen. Lees meer over onze services via deze link.

Parkeren

Om de hoek van de accommodatie bevindt zich een parkeerterrein waar je je auto kunt parkeren.

Huisdieren

In enkele van onze vakantiehuizen zijn huisdieren van harte welkom. Wil je je huisdier meenemen? Geen probleem! Tijdens het boeken kun je eenvoudig je reisgezelschap aanpassen en controleren of er nog accommodaties beschikbaar zijn waar huisdieren zijn toegestaan. Er mogen maximaal twee huisdieren per vakantiehuis verblijven.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel
Faciliteiten: EetgelegenheidParkeergelegenheidRolstoelvriendelijk



Wanneer

di 21 oktober 2025 t/m do 31 december 2026

Prijs

€ 510,60
Totaalprijs op basis van een tweepersoons bezetting

Locatie

Kotten
Meer informatie / boeken