WINTER STUNT! Geniet van een onvergetelijk avontuur tijdens een 9- of 10-daagse winterreis naar Finland incl. overtocht en vele unieke excursies

Geniet van een unieke 9- of 10-daagse winterreis naar Finland! Je ervaart de pure en ongerepte natuur en de rustieke sfeer in Scandinavië. Een fantastische wintervakantie met eigen auto, in combinatie met een indrukwekkende bootpassage van Finnlines door de ijsvelden van de Oostzee! Tijdens je reis verblijf je op het vasteland in een typisch Finse bungalow, waar je direct de natuur in stapt tussen tussen de sneeuw en de bossen. Je wordt omringd door rust, ruimte en natuur. Deze wintervakantie is echt anders dan anderen! Dat begint al met het bezoek aan de huskyfarm, maar een keer een visje vangen, op de sneeuwscooter stappen of sneeuwschoenwandelen behoort tot de mogelijkheden! Kortom het wordt een geweldige reis die je niet snel zult vergeten!
De overtocht is onder voorbehoud en o.b.v. beschikbaarheid
#Nergens goedkoper!
##Wil je leuke excursies of andere extra’s bij boeken?
via dit formulier kun je de extra’s zoals volpension aan boord en/of extra activiteiten en excursies aangeven. Vervolgens ontvang je van ons een betaalverzoek hiervoor en na betaling krijg je de bevestiging dat de excursies voor jou geboekt zijn.

8 of 9 overnachtingen

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel
Faciliteiten: EetgelegenheidParkeergelegenheid



Wanneer

vr 25 juli 2025 t/m do 31 december 2026

Prijs

€ 895,00

Locatie

Winteravontuur Himos - Finland
Haapanantie 9
42100 Jämsä
Meer informatie / boeken