All-inclusive autohuur volgens Sunny Cars



Op het erf van onze boerderij (60 melkkoeien) midden in het oneindige groen, kun je je tent of caravan neerzetten, op ruime plekken, maximaal 3 plekken (of 4, 5 bij een groep). Dit ligt in de IJsseldelta, het is hier lekker rustig, 7 km vanaf de stad Kampen en aan de andere kant de Noordoostpolder.
Er is stroomvoorziening. Het unieke sanitairgebouw is voorzien van wc en douche en een afwasplek geheel in de natuur verweven, en zelfgebouwd, van hout en opnieuw gebruikte materialen.
Honden zijn NIET toegestaan, tenzij de hond aangelijnd niet blaft en te allen tijde bij zijn of haar baasje blijft.
Tips voor een uitje:
-Werelderfgoed “Schokland”
-Dagje Urk
-Bezoek aan Nagele en het museumhuis in Nagele
-Dagje Kampen
-Rondvaart vanuit Kampen
-Dagje Zwolle
-Fietstocht rondje Ketelmeer of rondje Zwartemeer
-Dagje Weerribben BBQ, Drinkwater, Warm water, Afwasbak, Koffie en thee, Eettafel, Waterkoker, Vuurkorf, Toilet, Warme douche, Elektriciteit, Telefoon oplaadpunt, RV loosplaats, Huisdieren toegestaan, Regenschuilplaats, Picknicktafel

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

zo 1 november 2026 t/m zo 31 december 2028

Prijs

Vanaf EUR 20
per night per person

Locatie

Kampen
Meer informatie / boeken