Camping Paradis Val de Trie is geopend van 1 april tot 31 oktober. Het is gelegen in de Baie de Somme, in het hart van de Trie-vallei, in een warme en vriendelijke omgeving.
Het verwarmde binnenzwembad is geopend van 1 april tot 31 oktober, van 10 tot 19 uur. Het buitenbad is geopend van 24 april tot 5 september, afhankelijk van de weersomstandigheden. En gedurende het hele seizoen van april tot september heeft de camping bubbelbaden ter beschikking om aan uw behoeften te voldoen. Naast het zwembad kunt u zich ook laten verwennen met behandelingen en massages. Dit is uw kans om de voordelen van de spa, jacuzzi en sauna te ontdekken.
Naast het zwembad kunt u genieten van uw favoriete tijdverdrijf bij de vijver van Trie, die op 100 meter van de camping ligt. Hier kunt u vissen op karper, voorn, zeelt en zelfs paling. De snackbar en brasserie zijn geopend van eind april tot eind augustus. De bar is geopend van 1 april tot 31 oktober. Van april tot september is de kinderclub geopend voor

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

zo 11 mei 2025 t/m zo 18 mei 2025

Prijs

€ 229,00

Locatie

Camping Paradis Val de Trie
Picardië
Meer informatie / boeken