Citytrip Dusseldorf v.a. €29,= p.p.

Düsseldorf, ‘de stad van de mode’, biedt u markante architectuur en exclusieve shoppingboulevards. U kunt hier de hele dag winkelen op de sjieke Königsallee en pauzeer in één van de vele cafés. In het centrum zijn onder andere de St. Lambertuskirche, de Schlossturm en de drie Gehry-gebouwen te bekijken. Op cultureel gebied kunt u kiezen uit theater, musea (denk eens aan het Goethemuseum), opera en concerten. Tevens kunt u in deze moderne stad ook uren rondwandelen zonder een drukke straat over te hoeven steken, er zijn namelijk prachtige parken, groenstroken en speciale voetgangerzones aangelegd.
Overnachten in het Mercure hotel Dusseldorf:
Bezienswaardigheden:
Verschillende monumenten sieren het centrum van Düsseldorf zoals de St. Lambertuskirche, De Schlossturm en de drie Gehry gebouwen. De ‘Altstadt’ wordt onder andere gekenmerkt door zijn smalle steegjes, historische kerken, gezellige brouwerijen, cafés en restaurants. Een bijzonder uitzicht over de stad, de rivier en het Bergische Land biedt het uitkijkplatform van de toren Rheinturm. Ook het 18e eeuwse Kasteel Benrath is de moeite waard. Dit kasteel en park zijn een kunstwerk van kunsthistorische betekenis en is één van de belangrijkste in zijn soort.
Musea:
Het kunstmuseum K20 Kunstsammlung op de Grabbeplatz toont één van de belangrijkste collecties moderne kunst van Duitsland. Kunstobjecten van de oudheid tot heden vindt u terug in het museum Kunst Palast. Een heel ander soort museum is het Europees Museum voor Europese tuinkunst te vinden in de oostvleugel van Slot Benrath.
Winkelen:
Modestad Düsseldorf biedt u ultiem winkelplezier! Zo kunt u zich op de exclusieve winkelboulevard en de Königsallee vergapen aan talrijke luxueuze winkels en megastores. De Schadowstrasse is één van de populairste en drukst bezochte winkelstraten van Duitsland. Diverse winkels en warenhuizen hebben zich hier gevestigd. In de ‘Altstadt’ vindt u in de steegjes gezellige boetieks en avant-gardewinkels. U ziet het, deze stad is een waar shopwalhalla.
Eten, drinken & uitgaan
In de historische stadskern vindt u talrijke restaurants, cafés en bars. Hier kunt u na een dag vol indrukken even bijkomen. Neem ook eens een kijkje in de Mediahaven waar diverse restaurants, bars en een bioscoopcomplex gevestigd zijn. Of ga naar het Capitol Theater, voor de ultieme musicalavond!