34,50 Korting!


De glinstering van de zon op het water geeft net als de jaloerse blikken vanaf de kant extra glans aan een ontspannen zeiltocht Stedemaeght. Ervaar het reilen en zeilen van driemaster De Stedemaeght met een tocht vanaf Lelystad naar Hoorn. Tegen meerprijs kan er ook voor gekozen worden om naar Volendam of Pampus te varen. Via DagjeuitPagina.nl kun je nu goedkope tickets bestellen met een hoge korting. Toegangstickets bestel je al via deze website voor slechts 64,50 in plaats van 99,00 aan de kassa ter plaatse. Dat scheelt je dus al gauw 34,50 per toegangsticket. Daar kun je weer een hoop andere leuke dingen van doen!
Klik ook hier om je zeiltocht op de Stredemaeght te boeken.

Zeiltocht Stedemaeght naar Hoorn

Vanaf 9.30 uur staat de koffie klaar en om 10.00 uur gaan de touwen los en vaar je Lelystadse Bataviahaven uit. Koers: west. Eenmaal buiten de haven worden de zeilen gehesen. Het schip zet koers naar Hoorn, waar je na ongeveer 3 uur arriveert. In dit oude Zuiderzeestadje krijg je anderhalf uur de tijd voor een wandeling langs de oude pakhuizen en statige herenhuizen uit de bloeiperiode van de VOC. Weer terug aan boord geniet je van een uitgebreid lunchbuffet en in de loop van de middag krijg je een borrelgarnituur aangeboden. Tussen 17.00 en 17.30 uur zal de Stedemaeght weer aanmeren in de Bataviahaven.

Zeiltocht Stedemaeght vanaf lelystad naar Hoorn over het IJsselmeer

Zeiltocht Stedemaeght naar Volendam

Tegen meerprijs kun je ook kiezen voor Volendam als bestemming. Ook hier is de aanvang 9.30 uur en staat de koffie al voor je klaar. Om 10.00 uur vaar je Bataviahaven in Lelystad uit. Het schip zetkoers gezet naar de Gouwzee, waar je na ongeveer 2 uur arriveert. De Stedemaeght ligt te diep in het water om Volendam binnen te varen, waardoor je een extra tochtje op een tender maakt om naar de vaste wal te komen. Je wordt afgezet op de Dijk van Volendam, waar je ruim een uur de gelegenheid krijgt voor een kijkje in de winkeltjes en een drankje op de terrasjes. Na een uitgebreid lunchbuffet en in de loop van de middag een borrelgarnituur gaat het anker weer op voor de terugreis naar de Bataviahaven waar je tussen 17.00 uur en 17.30 uur terugkeert. Met een heus “tabee” aan de bemanning neem je met weemoed afscheid.

Over de Stedemaeght

De Stedemaeght is een prachtige en statige driemaster met ruimte voor wel 150 gasten. Deze bark is een luxueus, traditioneel schip. De zorgvuldig ingerichte vertrekken ademen de sfeer van verre landen en vervlogen tijden. Het schip is onder andere voorzien van een ruime lounge, een dansvloer, een bar, een deksalon en een VIP room.

Klik ook hier om je zeiltocht met de Stedemaeght te boeken.

Waar anderen naar keken

Andere bezoekers van DagjeuitPagina.nl keken onder andere ook naar, of waren geïnteresseerd in andere Rondvaart en Boottochten.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel
Faciliteiten: EetgelegenheidParkeergelegenheid



Wanneer

ma 14 juli 2025 t/m do 31 december 2026

Openingstijden

Koffie klaar om 09.30 uur.
Vertrek om 10.00 uur.

Prijs

Van 99,00 voor 64,50

Locatie

Stedemaeght Sailing Charters
Bataviahaven 1
8242 PR Lelystad
Meer informatie / boeken