Welkom op Moulin D’Alzau! Een authentieke watermolen waarvan de fundamenten 1000 jaar oud zijn, omgebouwd tot een een fantastisch vakantieverblijf. Tussen de kastelen en wijnvelden in een oase van rust, waar je je geen moment zult vervelen. Als je hier bent, moet je uiteraard de Cite van Carcassonne bezoeken, je kunt naar zee of wakeboarden op 8 km.
Er zijn goede restaurants in de omgeving en natuurlijke gezellige Franse dorpjes zoals Montolieu, het boekendorp met leuke terrasjes en restaurants. Maar je kunt natuurlijk ook middagen bij het zwembad rondbrengen en je eigen pizza’s maken in de houtgestookte pizza oven.
In het huis is er veel aandacht besteed aan de stijl en afstemming van het interieur. U waant zich in een authentieke Franse historische stijl. Het is zeer compleet uitgerust, je zult je er direct thuis voelen.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

wo 27 augustus 2025 t/m wo 31 december 2025

Prijs

€ 2.060,00
Prijs per week vanaf

Boekingskosten a € 24,50 per boeking

Locatie

Le Moulin d'Alzau
Pezens
Meer informatie / boeken