Zeeland Kortgene Chalet Tureluur
Chalet met de parkfaciliteiten in de ‘achtertuin’. De kinderen kunnen zelf op pad terwijl jij geniet op de overdekte veranda!
Centraal gelegen ten opzichte van de parkfaciliteiten vind je Chalet Tureluur. Het chalet heeft twee slaapkamers, een badkamer met douche en wastafel en een apart toilet. Overdag genieten van de zon en ’s avonds gezellig met familie of vrienden eten op het semi-overdekte terras van het chalet. Bij het chalet is een parkeerplaats voor maximaal één auto aanwezig.
**Let op: bedlinnen, handdoeken en keukendoeken zijn niet bij de huurprijs inbegrepen. Dit geldt ook voor een kinderbed- en/of stoel. Tijdens het online boeken kunnen de extra’s worden toegevoegd aan de reservering.**
