Noord-Holland Huizen De Bosvilla | 8 Pers. | Kachel
De perfecte combinatie van het buitenleven en het kampeergevoel, maar dan voorzien van alle luxe.
Stap binnen in jullie eigen Bosvilla aan de rand van het bos en de heide.
De omgeving
Gooise Heide is een plek om even los te komen van het dagelijks leven en ruimte te maken voor buiten zijn. Hier begint de dag met zon op je gezicht en frisse lucht in je longen, terwijl het avontuur al op je ligt te wachten.
Ga samen op pad voor een wandeling over de heide, spring op de gravelbike of trek er met de kinderen op uit om de omgeving te ontdekken. Liever een dagje rustig tempo? geen plannen, geen haast. In de brasserie wacht een biertje van Gooise Brouwerij of een lokale borrelplank – precies goed om de dag rustig voorbij te laten gaan.
De indeling
Deze royale 8-persoons lodge staat op een vrije, rustige plek, en voelt als jullie eigen kamp midden in de natuur. Hier draait het om samen ontdekken, spelen en ontspannen in een omgeving die aanvoelt als jullie eigen stukje natuur.
De tent beschikt over twee slaapkamers met dubbelbedden en één slaapkamer met een stapelbed. Bovenin de tent bevindt zich een extra, knusse slaapruimte voor onze kleine ontdekkers, met twee bedden – een plek die voelt als een geheim slaapnest onder het canvas.
Binnen vind je een ruim uitgeruste keuken en genoeg plek om met elkaar te koken en aan tafel te schuiven. Op koelere avonden brengt de pelletkachel warmte en sfeer, alsof je een kampvuur naar binnen haalt.
Hier komen ruimte, luxe en vrijheid moeiteloos samen. Een plek om te vertragen, te ontdekken en herinneringen te maken – midden in de Gooise natuur.
