Ligging

Het hotel ligt op slechts 100 meter van de Piazza Navona en Chiostro del Bramante, midden in het hart van het historische centrum in een levendige wijk met hippe clubs en typische restaurants. De belangrijkste monumenten van Rome zijn te voet in een paar minuten lopen te bereiken. Aansluitingen op het openbaar vervoer zijn in de directe omgeving te vinden. De luchthaven Ciampino ligt op ongeveer 18 kilometer van het hotel en de internationale luchthaven Leonardo da Vinci ligt op ongeveer 30 kilometer afstand.

Hotelfaciliteiten

Deze vakantiewoningen werden in 1600 gebouwd. De 46 kamers zijn verdeeld over 5 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. De receptie is 24 uur per dag geopend. Tot het serviceaanbod behoren een bagagedepot en een kluis. In het hotel is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (tegen toeslag) of op de parkeerplaats (tegen toeslag) parkeren. Tot de aangeboden faciliteiten behoren een oppasservice, een kinderopvang, een medische dienst, een transferservice, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.

Kamers

Airconditioning en een individueel regelbare verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed en een slaapbank. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook een thee-/koffiezetapparaat behoort tot de standaardvoorzieningen. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Het verblijf beschikt over gezinskamers en niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Een zonneterras nodigt uit tot een ontspannen oponthoud. In het bubbelbad komen de spieren helemaal tot rust (tegen toeslag). Als recreatiemogelijkheid biedt het hotel naast fietsen/mountainbiken, aerobics en een spa tegen betaling ook een sauna, een stoombad en massagebehandelingen aan. Copyright GIATA 2004 – 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404

Eten en drinken

Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een restaurant, een ontbijtzaal en een bar. Bij de accommodatie kunnen de gasten een overnachting incl. ontbijt boeken. Een uitgebreid ontbijtbuffet nodigt 's ochtends uit om het bed te verlaten.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.

Sauna

5: dagen

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

ma 1 juni 2026 t/m vr 31 december 2027

Prijs

€ 189,50

Locatie

Navona Palace Luxury Inn
Rome
Meer informatie / boeken